ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه نشان تعداد اعلانات در Windows 10 را مخفی کنیم

اعلانات در Windows 10 با بخش مرکز فعالیت ها ( Action Center ) یکپارچه شده اند . آیکون سفید رنگ مرکز فعالیت ها نشان دهنده ی این است که شما اعلانات جدیدی دارید و نشان اعدادی که در کنار آن می آید نیز نشان دهنده ی تعداد اعلانات شما می باشد . اما اگر شما نمی خواهید این نشان دهنده ی تعداد را ببینید ، غیر فعال کردن آن آسان است .

برای غیر فعال کردن این نشان ، کافیست تنها بر روی آیکون مرکز فعالیت ها یا Action Center راست کلیک کرده و گزینه ی “ Don’t show number of new notifications ” ( تعداد اعلانات جدید را نمایش نده ) را در منوی باز شده انتخاب نمایید .

نشان تعداد اعلانات از روی ایکون ناپدید می شود اما همچنان زمانی که اعلانات جدیدی موجود باشد این آیکون به رنگ سفید تغییر پیدا می کند و با بردن نشانگر موس بر روی آن می توانید مشاهده کنید که چند اعلان جدید دارید .

همچنین شما همیشه می توانید بر روی مرکز فعالیت ها کلیک کرده و اعلانات جدید و قدیمی را مشاهده نمایید . اعلانات معمولا تا زمانی که شما آن ها را پاک نکنید باقی می مانند اما در بعضی از مواقع برخی از اعلان ها ممکن است با گذشت زمان یا بستن برنامه ی مربوط به آن ، به صورت خودکار پاک شوند .

اگر زمانی خواستید در Windows 10 نشانگر تعداد اعلانات را بازگردانید ، می توانید بر روی آیکون مرکز فعالیت ها راست کلیک کرده و گزینه ی Show number of new notifications را انتخاب نمایید .

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار