ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نحوه راه اندازی اولیه گوشی ویندوزی جدید

این مطلب برای کاربرانی است که به تازگی گوشی ویندوزی خریداری کرده اند و یا ممکن است که گوشی خود را تعویض کرده باشند. در ادامه مراحل شروع کار با گوشی ویندوزی را شرح می دهیم. با تک آموزهمراه باشید.

چه به تازگی گوشی ویندوزی خریداری کرده باشید و چه گوشی خود را تعویض کرده اید، مراحل شروع کار با یک گوشی ویندوزی به سادگی و در چند دقیقه انجام می شود. مراحل راه اندازی در تمامی گوشی ها یکسان است.

برای شروع کار دو راه پیش رو دارید:

 • به عنوان یک گوشی کاملا جدید دستگاه خود را روشن کرده اید و همه چیز از ابتدا آغاز خواهد شد و قبلا گوشی ویندوزی نداشته اید.
 • از نسخه پشتیبان گوشی قبلی ویندوزی خود استفاده خواهید کرد که از طریق وب سایت مایکروسافت و تنظیمات حساب کاربری خود هم می توانید اقدام کنید. این برای کاربرانی است که گوشی ویندوزی داشته اند و به مدل جدیدتر کوچ کرده اند.

راه اندازی ابتدایی گوشی:

بدون در نظر گرفتن اینکه کاربر جدید یا قدیمی هستید مراحل زیر را باید دنبال کنید.

 • زبان را انتخاب کرده و روی ادامه ضربه بزنید.
 • از طریق منوی باز شونده کشور را انتخاب کنید.

 • تاریخ و زمان و منطقه زمانی را از طریق منو های باز شونده انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد از شما خواسته می شود که به وای فای متصل شوید و در صورت تمایل پسورد را برای اتصال وارد کنید، در غیر این صورت روی skip ضربه بزنید.

 • مرحله بعد برای تنظیمات دیگر گوشی است که می توانید هر کدام را بسته به سلیقه شخصی خود از طریق ضربه زدن روی Costomize تنظیم کنید و اگر می خواهید که تنظیمات در بهترین حالت خود باشد روی Express ضربه بزنید تا وارد مرحله بعد شوید.
 • در نهایت شما باید وارد حساب مایکروسافت که قبلا داشته اید شوید و یا حساب جدید بسازید. در صورت وارد شدن به حساب قبلی خود مخاطب ها و هر داده دیگر که در حساب داشته باشید همگام سازی خواهد شد. و یا می توانید وارد حساب کاری و یا محل تحصیل خود شوید.

بازگردانی اطلاعات پشتیبانی

پس از اینک وارد حساب خود شدید می توانید از همانجا پشتیبان های خود را ببینید و در صورت تمایل باز گردانید.

لیستی به شما(در صورت وجود) از پشتیبان های مختلف که در حساب شما موجود است نمایش داده خواهد شد. می توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید تا اطلاعات به گوشی جدید باز گردانی شود. اگر تمایل ندارید که اطلاعات باز گردد و به عنوان گوشی بدون اطلاعات قبلی از آن استفاده کنید در انتهای لیست روی Don’t restore ضربه بزنید.

نهایی سازی راه اندازی

در اینجا شما تصمیم خود را در باره باز گردانی اطلاعات گرفته اید. مراحل بعدی فرآیند راه اندازی را به اتمام می رساند.

 • در اینجا شما می توانید که آپلود خودکار عکس ها و فیلم ها را فعال کنید. در صورت تمایل روی Next و در غیر اینصورت Not now را انخاب کنید تا غیر فعال شود.
 • در ادامه می توانید کرتانا را راه اندازی کنید و یا اینکه روی Not now ضربه بزنید تا این فعال سازی لغو شود.

سپس چند دقیقه ای برنامه های باقی مانده پیش از وارد شدن به صفحه شروع گوشی نیاز به نصب شدن دارند که بسته به سخت افزار گوشی زمان آن متغیر است.

 • در آخر روی Next ضربه بزنید تا از شروع به استفاده از گوشی خود کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار