ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دریافت شارژ رایگان ایرانسل تا ۱۰۰ برابر هزینه پرداختی

در این مطلب از سایت تک۲۴ قصد داریم یک خبر خوب به مشترکین اپراتور ایرانسل بدهیم .در طرح جدید تشویقی ایرانسل برای تابستان ۱۳۹۴ که با عنوان ‘کد شگفتی ها’ معرفی شده، میتوانید تا ۱۰۰ برابر شارژ رایگان بصورت شگفت انگیز هدیه بگیرید .

نحوه فعالسازی و دریافت شارژ رایگان
برای فعالسازی کد زیر را شماره گیری کنید .اکتون گزینه های تشویقی پیشنهادی به شما نمایش داده میشوند که میتوانید با انتخاب گزینه مربوطه آن را فعال کنید .

 

۱#*۴۴۴۴*

این پیشنهادها بر اساس میزان مصرف معمول شما از سیمکارتتان در نظر گرفته میشوند .مثلا اگر میزان مصرف معمول شما کم باشد پیشنهاد دریافت ۲۰۰۰۰ تومان شارژ با پرداخت ۲۰۰ تومان برایتان نمایش داده میشود .این مقدار برای هر مشترک با هر میزان مصرفی متفاوت است و معمولا تا حداکثر دریافت یک میلیون تومان شارژ با پرداخت ۱۰۰۰۰ تومان خواهد بود .
حال با توجه به پیشنهاد تشویقی که برایتان در نظر گرفته شده است، ابتدا از داشتن اعتبار کافی در حسابتان مطمئن شوید و سپس گزینه را ارسال کنید .
بعد از چند دقیقه پیام کوتاهی مبنی بر فعالسازی طرح تشویقی برایتان ارسال میگردد و پس از برقراری اولین تماس میتوانید از آن استفاده کنید .

نکات مهم برای دریافت اعتبار رایگان :

– شارژ رایگان دریافتی فقط تا آخر ماه قابل استفاده است .مثلا اگر در تاریخ ۵ مرداد این طرح را فعال کنید فقط تا ۳۱ مرداد فرصت دارید تا آن را مصرف نمایید .پس سعی کنید این بسته تشویقی را در اوایل ماه فعال کنید تا بتوانید تا آخر ماه آن را داشته باشید .
– اغتبار رایگان دریافت شده فقط برای مکالمه بین خطوط ایرانسل است .
– میزان اعتبار باقی مانده با دریافت مانده حساب قابل مشاهده نیست و تنها در پایان هر مکالمه، مقدار مصرف شده به شما گزارش داده میشود .
– چنانچه از طرح های تشویقی رنگی و جزیره هوشمند ایرانسل استفاده میکنید میتوانید این طرح را نیز بصورت همزمان فعال نمایید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار